Новини | CHEVROLET ПРЕДСТАВИВ ЕЛЕКТРИЧНИЙ КРОСОВЕР ЗА 30 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

CHEVROLET ПРЕДСТАВИВ ЕЛЕКТРИЧНИЙ КРОСОВЕР ЗА 30 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

Презентовано новий кросовер Chevrolet Equinox EV, який стане найдоступнішим у гамі електричних моделей Chevrolet – дешевше найпростішого хетчбека Bolt.

В основі новинки лежить та ж модульна платформа Ultium, що у моделей Silverado EV та Blazer EV – електричний Equinox має мало спільного з однойменним бензиновим кросовером Chevrolet, який має гарний попит у Штатах. Хоча в обох моделей близькі габарити – 4,7 метра завдовжки. Підвіска Equinox EV повністю незалежна, об’єм багажника зі складеними задніми сидіннями сягає 1614 літрів.

Базовий кросовер матиме передній привід та єдиний 210-сильний електромотор. У повнопривідної версії eAWD два двигуни сумарною віддачею 290 к.с. та 469 Нм. Прискорення до сотні становить близько 6 секунд, допустима маса причепа — 680 кг. Передбачено режим їзди “в одну педаль”, коли прискорення та уповільнення регулюються ступенем натискання педалі акселератора.

Місткість тягових батарей поки не названа, але для передньопривідних машин їх буде дві на вибір – з паспортною дальністю ходу 402 та 483 км. Повнопривідна версія зможе проїхати на одній зарядці 451 км.

Вже у базовій комплектації електромобіль матиме віртуальні прилади, 11-дюймовий екран медіасистеми, однозонний клімат-контроль, системи автоматичного гальмування та утримання у смузі. Серед опцій – збільшений до 17,7 дюйма екран медіасистеми, проєкційний дисплей, електропривод та вентиляція передніх крісел, підігрів керма та задніх сидінь, двозонний клімат-контроль, камери кругового огляду та адаптивний круїз-контроль. Також запропоновано автопілот другого рівня Super Cruise, який дозволяє їздити “без рук”.


Випускатимуть Chevrolet Equinox EV на тому самому мексиканському заводі, де збирають бензиновий Equinox. Ціни починатимуться приблизно з 30 тисяч доларів. Для порівняння, навіть базовий хетчбек Chevrolet Bolt коштує щонайменше 31500 доларів, а найпростіша Tesla Model 3 – $48 тисяч.