Новини | Чужі: BUNTARKA випустила підбадьорюючий трек

Чужі: BUNTARKA випустила підбадьорюючий трек

Be brave like Ukrainian. Останній рік цю фразу вигукують в усіх країнах. Нами захоплюється весь світ. І чому б не нагадати самим собі про цю мужність та відвагу ще раз? Нова пісня BUNTARKA «Чужі» саме про це! 

«Ця пісня виражає всю хоробрість, яка в нас є. Ні крапельки страху! Адже всі ми знаємо, за що боремося, і всі знаємо, до якого результату прийдемо», — коментує співачка. 

Після того, як BUNTARKA була вимушена покинути рідну країну та тимчасово переїхати, музика стала для неї ліками від переживань, болю та розпачу. Усі емоції виконавиця сконцентрувала на творчості, тож «Чужі» — скан внутрішнього стану дівчини.

«Коли я разом із мамою та братиком виїздили з України я була спустошена. Прощаючись з татом на кордоні, від’їжджаючи від українського кордону ми не переставали плакати. Плакали, коли від'їздили від українського кордону. Але я пам'ятаю, що ми слухали українські пісні, українських артистів і це нам допомагало триматись. Довгий період мені не хотілось зовсім нічого робити. Але одного дня, прокинувшись, я вирішила, що не маю права «страждати», оскільки наразі у наших людей є більш серйозні та реальні проблеми! Я повернулась до творчості. І це дійсно допомогло мені набратись сил», — зізнається BUNTARKA.

Разом зі своїм новим треком BUNTARKA хотіла подарувати слухачам гарний настрій, підбадьорити та хоч на мить відволікти від буденних проблем.