Новини | ДУЖЕ БАГАТО ІМПОРТНИХ ДЕТАЛЕЙ: АВТОВАЗ НАЗАВЖДИ ПОПРОЩАВСЯ З LADA X-RAY

ДУЖЕ БАГАТО ІМПОРТНИХ ДЕТАЛЕЙ: АВТОВАЗ НАЗАВЖДИ ПОПРОЩАВСЯ З LADA X-RAY

Найбільший російський автовиробник АвтоВАЗ більше ніколи не буде випускати хетчбек Lada X-Ray, який фактично є різновидом моделі Renault Sandero.


Волзький автомобільний завод не відновлюватиме випуск моделі X-Ray, яку створено на платформі Renault. Для випуску цього “піднесеного” хетчбека потрібно занадто багато компонентів, постачання яких зараз заблоковано. Про це повідомив голова АвтоВАЗу Максим Соколов.

Нагадаємо, що хетчбек Lada X-Ray створений у 2015-му на платформі B0 альянсу Renault-Nissan і фактично є різновидом моделі Renault Sandero. У 2018 році з’явився піднятий хетчбек XRAY Cross. З усіх автомобілів АвтоВАЗу саме ця модель найменш локалізована. Виробництво Іксрея було зупинено ще навесні через нестачу імпортних компонентів.


Зараз Волзький автозавод випускає лише моделі Лада Гранта та Нива Legend у спрощених версіях. Але при цьому сподівається створити власний кросовер на базі Лада Веста. “Це буде новий сучасний кросовер – найпопулярніша, мабуть, сьогодні серед автолюбителів версія”, – пояснив Соколов.