Новини | NEAR UA спільно з ONUKA збирає 20 000 євро на допомогу Україні для UNITED24 та фонду SIGMA SOFTWARE

NEAR UA спільно з ONUKA збирає 20 000 євро на допомогу Україні для UNITED24 та фонду SIGMA SOFTWARE

13 вересня в межах глобальної конференції NEARCON 2022 відбудеться подія Ukrainian Night. Code of freedom. Хедлайнером став український електро-фолк бенд ONUKA.


Україна бореться за свободу та незалежність. Але робить це не лише для себе, а й для всієї Європи, світу, бо на місці України може бути будь-яка інша країна. Усі українці у різних точках планети, весь світ допомагає протистояти у війні з росією. І кожен донат, кожне добре слово чи пост у соціальних мережах наближає нашу спільну перемогу.

«Ми хочемо, щоб цього вечора кожен мав можливість дізнатися трохи більше про Україну, познайомитися з її культурою, стилем і неймовірною музикою. Відчути цей код свободи, який допомагає українцям зараз», – поділилися організатори події.

100% вартості квитків будуть розподілені між двома фондами – UNITED24 та фонду SIGMA SOFTWARE, який допомагає жителям Харкова, що постраждали від російської агресії. 

10 000 євро підуть на закупівлю модульних зовнішніх фіксаторів, яких потребують українські лікарні через збільшення кількості постраждалих. Інша половина суми буде спрямована на підготовку до зими відрізаних від цивілізації районів Харківської області. 10 000 євро підуть на закупівлю обігрівачів, продуктів харчування та засобів гігієни.

На Ukrainian Night. Code of freedom гостей заходу також чекають подарунки від партнерів, виступ Dj Miura (арт-директорки бару Vognyk та резидентки Курені у Києві) та неймовірна локація, яка заграє новими фарбами з настанням ночі.

Партнерами заходу виступили Aurora, Sigma, Hacken, Ideasoft та Eventyr.