Новини | Нова гарматна колаба від alyona alyona, Jerry Heil та німецької співачки Ela – KUPALA

Нова гарматна колаба від alyona alyona, Jerry Heil та німецької співачки Ela – KUPALA

Спеціально до українського народного свята Івана Купала 6-го липня, співачки підготували справжній хіт, який дозволяє поглянути на нашу вікову традицію під сучасним та модерновим кутом погляду. Бо ж якими б стародавніми традиції не були, вони змінюють свій вигляд із плином часу. 


Jerry Heil: «Народну пісню "Івана Купала" я почула в ютюбі. Слухала її майже рік, мріяла зробити, бо приспів активує табуни диких мурах ро всьому тілу І ось настав її час. Я показала її Альоні та Елі, коли ми думали на студії на фітом. Всім дуже зайшло».


Завдяки унікальному поєднанню настільки різних, але вкрай талановитих співачок, ця пісня вже не тільки про традиції, але і про жінок: про їхню неосяжну силу, яка тримає і обертає світ протягом тисячоліть. 


«Я думаю, цей трек запалить усіх. Та відчуваю, що особливо вона має влучити у серденька жінок і дівчат. Бо це про їхню силу, про їхнє свято, та про їхню квітку, яка є всередині кожної», – alyona alyona. 


Успішний тандем alyona alyona та Jerry Heil не випадково запросив до участі німецьку співачку Ela. Бо з-поміж іншого, саме у такий спосіб артистки хочуть популяризувати українську культуру за межами країни, та налагодити взаємну культурну інтеграцію, першочергово, з європейськими країнами, з якими ми зараз близькі, як ніколи. 


Ela: «Мене дуже прокачали ці народні мотиви, особливо коли Яна допомагала мені з ухопленням їхньої манери на студії. Щось відгукнулося всередині, бо я ж і сама українка, і тільки з 7 років переїхала до Європи. Правду кажуть, що традиції є десь у нашій крові. Це класний досвід. І, сподіваюсь, не останній». 

 

Українська культура крокує великим світом, і в даному випадку її рухають саме жінки. То чи варто недооцінювати їхню силу? Силу українських жінок? 


Нагадаємо, що у тандема alyona alyona та Jerry Heil це вже четверта спільна робота після треків “Молитва”, “Рідні мої” та “Чому?”. Зараз багато запитують, чи планується в дівчат створення спільної групи. Відповідаємо точно: “ні, не планується”. Але бачачи, як гармонійно поєднуються їхні таланти, можемо точно запевнити, що фіти ще будуть, і не менш вибухові. 


З Ela артистки познайомилися в Німеччині, і одразу відчули взаємний поклик зробити щось спільне. Співачка шанує своє українське коріння, бо народилася в місті Сміла Черкаської області і прожила там до 7 років. Тож добре пам’ятає мирну і щасливу Україну. Після цього вона разом із батьками переїхала в Польщу. І далі – в Німеччину. Та українка всередині живе в ній і донині.