Новини | Співак Роман Скорпіон піснею подякував полякам: «Pocałuję»

Співак Роман Скорпіон піснею подякував полякам: «Pocałuję»

Український співак та виконавець Роман Скорпіон презентує пісню «Поцілую» для польського народу. Сьогодні світ побачить нову версію вже народного хіта – Pocałuję, мовою країни-побратима Польщі.

«Поцілую» – це значуща пісня, яка відкрила для мене український шоу-бізнес, так згодом я назвав і свій перший музичний альбом, в який вклав усю душу! У цій пісні закладена сучасна музика з нотками української автентичності, що торкається найтонших струн душі, щоб у стрімкому сучасному світі слухач не забував про своє коріння», - згадав артист про запуск свого україномовного синглу.


Польща стала Україні найближчим другом та справжнім братнім народом, який прийняв українців у тяжкі часи. Поляки, одні з найкращих сусідів: добрі, ввічливі і дуже підтримують наш народ. На знак солідарності, дружби та найголовніше, вдячності, артист пришвидшив процес вивчення мови, адже раніше ніколи не знав польську та наразі готовий подарувати її полякам.
«Я хочу подякувати народу Польщі, ви неймовірні! З такою чуттєвістю ви кожного дня зустрічаєте українців на кордоні, допомагаєте їжею, лікам, одягом. Ми бачимо це, ми вдячні вам! Я хочу подарувати вам пісню, яка буде гарним спогадом про незабутню вдячність українського народу!» - додав артист.


Ідея зробити польську версію пісні була вже давно, ще в 2020 році, бо пісня вже тоді стала популярна не тільки в Україні, але й за її межами. Польські виконавці дуже часто робили кавери на пісню та знімали свої відео роботи.
«Чекаю дня, коли війна закінчиться та ми усі будемо святкувати перемогу України, і ви разом з нами. Українці захищають свою землю з автоматами в руках, але Польща відстоює нашу незалежність своїм словом, силою та неоціненною допомогою. Разом з Вами ми будемо співати пісні в унісон. Війна змінила мене, мою творчість. Зараз головна задача – це емоція, якою я хочу поділитися з усім світом та особисто з вами», - резюмував артист
«Поцілую» - це новий подих кохання та емоцій. Кожна людина, яка почує цю пісню, зможе прожити її та відчути на собі те саме найважливіше почуття – кохання!
Переклад на пісню зробила - Мартинюк Марта, слова та музика – Роман Скорпіон. Пісня стане доступною на усіх цифрових майданчиках вже 8 липня.
YouTube music