Новини | УКРАЇНСЬКІ ДІТИ НАЙМУДРІШІ

УКРАЇНСЬКІ ДІТИ НАЙМУДРІШІ

День Знань неймовірно натхненна  команда Центру Креативної Освіти перетворила в справжній День Мудрості, запустивши першу подію з циклу «Українські діти наймудріші»

майстер-класи зі створення унікальних рюкзаків для школи діток разом з батьками. 

Актуальність проекту обумовлена особливостями воєнного стану, де важлива безпека дітей, а за рекомендацією освітнього департаменту, учні мають ходити до школи з рюкзачками, щоб спускатись в укриття.

«Ми закріплюємо у дитини образ себе, як супергероя, мудрого птаха-совенятка, що у 2022 році відкрив, через  випробовуванням війною, нові якості, здібності», поділилась Марина Ігнатуша, автор проекту, керівник Центру Креативної Освіти, мама двох синів - першокласника та одинадцятикласника.

Задача проекту - змінити штамп “діти війни”, сформувати усвідомлення, наскільки наші діти сильні духом і мудрі, адже в місії кожного з них, закладено бути носіями генетичного коду української нації, де закладаються загальнолюдські цінності -  воля, свобода, мова, майбутнє, єдність, гідність, стійкість, батьківщина, відвага, любов.

Дітки обирали Свого Совенятка в різних образах: «Я пишаюсь, що українець», 
«Я пишаюсь, що українка», «Я став сміливим, як песик Патрон», «Я познайомився з новими друзями»,
«Я подорожував найкрасивішою Україною», «Я навчився співати «Ой у лузі червона калина», «Я навчився допомагати іншим».

Цілями проекту є формування позитивного мислення у дітей та батьків, розвиток творчості, креативного та критичного мислення, формування національної ідентичності та цінностей української нації.

Учасниками першої події стали першокласники 157 ліцею оболонського району, організатори  планують маштабувати проект на всю Україну.

Партнерам проекту стали соціально відповідальні компанії. Status Consulting, що спеціалізуються на людиноорієнтованому консалтингу. Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера», де в команді з неймовірно творчими педагогами Лебединець Ольга та Гончарук Оксана створили образи мудрих совенят. Мережа дитячих магазинів Антошка, що підтримують соціально вагомі проекти та подарували учасникам заходу розвиваючи іграшки. Фото від талановитого фотохудожника - Катерини Черниш.

Нагадаємо, що Центр Креативної Освіти - центр цілісного розвитку дітей та дорослих, що покликаний розвивати сімейну культуру.

Всі проекти Центру Креативної Освіти  створені за принципами «4К»:
 1. Комунікація – Ми пізнаємо себе та інших людей!
Наші скарби – Таланти та Унікальність кожного! Ми – Щасливі Люди!
 2. Кооперація – Ми вчимося будувати стосунки!
Ми дружимо з собою, батьками та іншими дітьми! Ми – Справжні Друзі!
 3. Креативність – Ми розкриваємо творчий потенціал!
Нам цікаво пізнавати, досліджувати, творити! Ми – Чарівні Творці!
 4. Критичне мислення - Ми розширюємо світогляд!
Нам цікаво пізнавати людей, природу, культуру! Ми – Драйвові Дослідники!

Пишаємось нашими мудрими дітками, віримо в нашу перемогу та щасливе майбутнє нашої рідної сильної, вільної України. Адже, яким буде наше майбутнє залежить лише від нас! 
Щаслива Родина - Щаслива Країна!