Новини | Види вапорів та їх принцип роботи

Види вапорів та їх принцип роботи

Вапорайзери - відносно новий прилад у розтатусуванні, але досить швидко набув популярності у певних колах. Популярність цих девайсів обумовлена принципом роботи вапорів, який полягає не в горінні, а в нагріванні та випаровуванні. Тобто вміст не згоряє, а рівномірно нагрівається до певної температури. Тому всі речовини, що містяться в суміші, рівномірно випаровуються.

За заявами виробників вапорів у процесі нагрівання випаровуються лише правильні, необхідні аромату і розслаблення речовини. Усі канцерогени, хімія та шкідливі домішки залишаються у суміші. Такий спосіб куріння мінімально шкодить організму, зберігаючи при цьому свою початкову мету.

Принцип дії у всіх моделей однаковий, а ось різновидів буває декілька. Зараз ми проведемо короткий екскурс кожною з них.

Види вапорайзерів

Виробники вапорайзерів сьогодні пропонують покупцям цілих 8 видів девайсів, які мають певні особливості та переваги. Усі вапорайзери поділяються на такі типи:

  • Зовнішнього нагрівання. При випарюванні використовується додаткове джерело тепла - сірники, запальничка або пальник.
  • Кондукційний. Камера випаровування оснащена нагрівальним елементом, який контактує із сумішшю безпосередньо, підвищуючи її температуру.
  • Конвекційний вапорайзер. Нагрівання відбувається при циркуляції гарячого повітря через суміш, яка в цей момент знаходиться у камері.
  • Пасивний конвекційний. Циркуляція гарячого повітря створюється під час тяги.
  • Активний конвекційний. Гаряче повітря циркулює за допомогою додаткового насоса або іншого вбудованого модуля, не потребуючи зусиль користувача.
  • Стаціонарний. Модель, яка працює від мережі електроживлення та підходить для використання виключно вдома.
  • Портативний. Це компактний акумуляторний апарат, як правило, невеликих розмірів. Підходить для простого транспортування та використання у будь-якому місці.
  • Променевий. Оснащений внутрішнім або зовнішнім джерелом випромінювання, спрямованим на субстанцію в камері випарювання.

У зв'язку з таким великим асортиментом вапорайзерів іноді дуже складно зробити правильний вибір. Якщо ви не знаєте, на чому зупинитися, рекомендуємо для початку визначитися з бюджетом, який ви готові виділити на покупку такого девайсу. Для отримання консультації зверніться за допомогою до експертів у галузі курильних девайсів - ДуДа. Вам допоможуть підібрати той пристрій, який найбільше підходить вашим цілям та бюджету. А якщо ще не переконалися у необхідності такої покупки, ось головні переваги вапорайзерів:

Дизайн, що не привертає уваги. Багато моделей мають такий дизайн, який не привертає уваги в оточуючих. Як правило, вони нагадують електронну сигарету, кальян чи інші гаджети.

Безпека організму. Продукти горіння, різні канцерогени та хімікати практично не виділяються завдяки особливій технології нагрівання.

Багатофункціональність. Залежно від обраної моделі, вапорайзер може використовуватися як із сухими сумішами, так і з оліями.

Мобільність. Якщо ви надали перевагу портативної моделі – ви отримуєте величезну перевагу у вигляді мобільності.

М'який та приємний ефект. Технологія нагрівання субстанцій підходить для різноманітних інгаляцій. Відсутність продуктів горіння в кожній тязі робить процес більш чистим та м'яким.

Це далеко не всі переваги, з якими вам доведеться зіткнутися. Більше ви дізнаєтесь після того, як придбаєте такий девайс.