Новини | Як не розчарувати кохану: 5 правил вибору каблучки на заручини

Як не розчарувати кохану: 5 правил вибору каблучки на заручини

Перед весіллям більшість пар проходить етап заручин, коли закоханий пропонує майбутній нареченій свою руку та серце, стоячи на одному коліні. При цьому вручається символ нескінченності любові та готовності створити сім’ю — кільце для пропозиції. Цей незамінний аксесуар заручин має бути підібраний завчасно, так само як організована романтична зустріч чи підібраний найкращий для освідчення момент. На що ж варто звернути увагу при виборі самого колечка? У цьому допоможуть деякі важливі правила.

Головне — вивчити бажання дівчини

Далеко не всі дівчата відкрито розповідають про свої очікування та бажання. Іноді потрібно порозпитувати та поспостерігати, щоб зрозуміти потаємні думки коханої. Якщо ж самостійно не виходить достеменно дізнатись, яка обручка на заручини має бути, тоді можна скористатись деякими хитрощами:

  • Найпростіше — це подивитись, якими прикрасами вже користується обраниця. При цьому не обов’язково розшукувати ювелірні вироби вдома у дівчини за її відсутності, адже якщо вона їх носить, то це буде помітно на руках.
  • Варто уважно дослухатись до розмов. Іноді немов би ненароком може бути сказано, яку саме обручку для пропозиції очікує дівчина від свого обраного.
  • Можна розпитати в подруг та рідних. Якщо заручини є очікуваною подією для ближнього оточення, то подібні розпитування будуть сприйняті за цікаву передвесільну гру.

Вибирати каблучку потрібно за дизайном, розміром, формою декоративного каменя. Всі ці нюанси важливо врахувати, якщо бажаєте, ощасливити дівчину не лише самим фактом пропозиції, а ще й гарною прикрасою. 

Вибір розміру колечка

Доволі складне завдання для молодих людей, особливо якщо завчасно не надто вивчались параметри пальців дівчини. Ситуацію може виправити допомога все тієї ж подруги чи родички, які зможуть зорієнтувати в розмірі пальця майбутньої нареченої.

Допомогти підібрати обручку може також інша каблучка, яку часто носить дівчина. Також можна непомітно зсередини обмалювати колечко або таємно взяти його, сходити до ювелірного майстра та згодом непомітно повернути дівчині.

Визначення найкращого матеріалу

За подарованим колечком потрібно буде так само доглядати, як і за будь-якою іншою прикрасою. Виходячи з цього слід підбирати найбільш комфортний матеріал. Частіше за все — це золота каблучка для пропозиції, поверх якої може пізніше одягатись золота обручка. Втім, також доволі часто молодята вибирають прикраси зі срібла, які мають лояльнішу вартість, є універсальними та представлені великим асортиментом виробів.

Якщо цікавить надстійкий до зношування матеріал — це платина. Каблучка з цього матеріалу може стати чудовим доповненням обручки з білого золота, також платинові колечка гарно поєднуються з коштовним камінням різного розміру. 

Місце придбання обручки для пропозиції

Сьогодні існують спеціалізовані ювелірні магазини, де продають виключно обручки з діамантом чи без каменя та колечка для заручин чи весілля. Вони є не в кожному місті, тому все більше людей обирає варіант придбання прикрас в інтернет-магазинах. Звісно, тут є свої ризики, можна не вгадати з розміром колечка чи кольором каміння, але в цілому ця можливість зробила красиві прикраси доступними для широкої аудиторії.

Найкраще місце для каблучки — на руці коханої

Гадаєте каблучку для заручин одягають лише на безіменний палець? А от і ні! На відміну від обручки, суворо визначеного місця для цієї прикраси насправді не передбачено. Каблучку для заручин можна одягати коханій як на ліву, так і на праву руку, здебільшого на середній чи безіменний палець. Також носити постійно прикрасу чи ні — особиста справа дівчини. Тож достатньо правильно підібрати модель оздобленням каблучки і почути від дівчини «Так», а все інше — лише деталі!