Новини | YAROSA BURNOS «Tell me why».

YAROSA BURNOS «Tell me why».

Співачка YAROSA BURNOS презентує нову англомовну пісню «Tell me why». У свіжій композиції артистка поєднує елементи рнб та грува з яскравим відтінком поп-музики.

Разом із синглом співачка презентує mood-відео, яке передає атмосферу чуттєвості та емоційності жінки. Як і в інших відеороботах YAROSA BURNOS, за ідею відео, образи, костюми відповідала сама співачка.

Yarosa Burnos з'являється в кадрі у трьох різних образах, що підкреслюють жіночність та креативність артистки. Один із образів - це ексклюзивний костюм ручної роботи, на якому є розпис тексту пісні.

«Коли тиша між двома супроводжується напругою. Коли кожен знає, що інший знає, але не наважується першим на діалог.

Як кажуть: від любові до ненависті один крок. Так і в даній пісні є всі відтінки переживань. Ніжність, пристрасть, самотність, злість, безвихідність, рішучість…

Кохання – як американські гірки. В стосунках ми пізнаємо самих себе та свої емоції. Стосунки не можуть бути ідеального формату. Ось і пісня видалась трішки неформатною. Це не про структуру “куплет-приспів”. Це про психічну напругу, зміни настрою, внутрішній конфлікт… Це про потік свідомості. Про жінку», – розповідає про що саме пісня співачка.

В подальших планах співачки YAROSA BURNOS випускати трек як українською мовою, так і англійською. А зі своїм денс-шоу виступати не тільки в Україні, а також в різних країнах Європи.

«Я не можу визначитися, що я люблю більше – музику чи танці, тому я їх поєдную у своїй творчості. Так само я не можу визначитися – якою мовою писати пісні. Сьогодні я презентую трек англійською, а якою мовою буде наступний – це вже залежить від натхнення», – ділиться YAROSA BURNOS.